+90 262 724 9448 info@uv-tek.net

Hakkımızda

UV-tek , deneyimli kadrosuyla, yenilikçi felsefesini tasarım aşamasından üretim ve satış pazarlamaya kadar ürünlerine yansıtan ve ürünlerini bu yaratıcı düşünce ile geliştiren bir mühendislik firmasıdır.

Her aşamada müşterinin ihtiyaçlarını ve zorluklarını anlamak ve “mutlak müşteri memnuniyeti” ni sağlamak firmamızın temel ilkesidir. UV-Tek, konusundaki 25 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimini, UV teknolojilerde alternatif çözümlerin geliştirilmesinde kullanmakta ve bu sayede birçok üstünlük sağlamaktadır. Firmamız, UV kurutma teknolojileri konusunda tam bir çözüm sağlayıcı olup, UV makine, UV lak ve UV lamba konusunda müşterilerine hem üretici hem de temsilci kimliği ile geniş bir yelpaze içerisinde hizmet verebilmektedir. UV-tek , Baskı & Ambalaj sektöründeki UV uygulamaları, Ahşap boyama sistemleri, Mermer Yüzey uygulama sistemleri ile bir çok sektörde faaliyet göstermekte ve bir sektördeki deneyimini diğer bir sektörde kullanarak farkını ortaya çıkarabilmektedir.

01.Politikamız

  • Değişen veya farklılık gösteren iklim koşullarını göz önünde bulundurarak üretim yapmak ve müşteri memnuniyeti daimi kılmak.
  • Müşterilerin her iade, şikayet ve isteklerini yakından takip ederek AR-GE çalışmalarıyla yeni ürünlere çevirmek.
  • Üretim metot ve talimatlarını her zaman anlaşılır ve takip edilir kılmak.
  • Kalite yönetim sisteminin devamlılığını sağlamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek.
  • Kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemine tüm personelin katılımı sağlanarak, etkinliğinin izlenmesi ve sürekli iyileştirmek.
  • Sektörüne uygun ulusal ve uluslararası standartlara, mevzuatlara, iş sağlığı güvenliği ve çevre mevzuatlarına uymak,
  • Çevreyi korumak, doğal kaynakları verimli kullanmak ve faaliyetleri sonucu oluşan atıkları kontrol altında tutmak.
  • Hem çevreye duyarlı, hemde müşterilerimize enerji kullanımlarının en uygun hale getiren hizmetler sunmak,
  • Ürünlerimizin tüm beklentileri karşılaması ve kalite imajının sürekli olarak sağlanmasını “UV TEKNOLOJİ KİMYA” şirketi olarak taahhüt ederiz.

02.Vizyonumuz

Yenilikçi ve girişimci ruhuyla, müşteri odaklı ürünler ürün ve hizmetler sunarak Türkiye’de ve Dünya pazarında bilinir ve tercih edilir olmak.

03.Misyonumuz

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.